Domovi

Domovi

Ajda Bohinj Breženka Burja Cerkno CŠOD Čebelica Fara Gorenje Jurček Kavka Kranjska Gora Lipa Medved Peca Planica Planinka Radenci Rak Soča Škorpijon  Štrk Trilobit Vojsko Izpostave dnevnega centra Domovi CŠOD
Dom Naslov Tel/Faks Mobilni telefon E-pošta Kontakt Logo
Ajda Libeliška Gora 34, 2372 Libeliče 02 878 40 51 031 607 566 ajda@csod.si Milena Hrastel
Bohinj Ribčev laz 63, 4265 Bohinjsko Jezero 04 572 4140, 04 572 4141 bohinj@csod.si Dušan Blažin
Breženka Fiesa 80, 6330 Piran 05 674 60 50 031 607 568 brezenka@csod.si; rado.gregoric@csod.si Rado Gregorič
Burja Seča 152, 6320 Portorož 05 677 24 37 031 607 569 burja@csod.si Neva Rusjan
Cerkno Bevkova ulica 22, 5282 Cerkno 08 205 62 17 031 755 572 domen.ursic@csod.si Domen Uršič
CŠOD Frankopanska 9, 1000 Ljubljana 01 23 48 601 01 23 48 601 info@csod.si Branko Kumer, direktor
Čebelica Dolenja vas pri Čatežu 19, 8212 Velika Loka 07 348 90 12 031 607 570 cebelica@csod.si Damjan Volkar
Dan odprtih vrat CŠOD Vojsko Vojsko 21, Idrija
Fara Fara 3, 1336 Kostel 01 894 24 18, 01 894 24 031 607 571 fara@csod.si dr. Damir Marković
Gorenje Gorenje pri Zrečah 19, 3214 Zreče 03 576 13 33, faks 08 20 031 607 572 gorenje@csod.si Emil Mumel
Jurček Cesta na stadion 5, 1330 Kočevje 01 893 10 30 031 607 573 jurcek@csod.si mag. Karmen Arko
Kavka Livške Ravne 9, 5222 Kobarid 05 384 40 20 031 607 574 kavka@csod.si Matjaž Stergar
Kranjska Gora Vitranška 9, 4280 Kranjska Gora 04 588 15 84 (zbornica) 031 607 575 krgora@csod.si Erika Melihen
Lipa Črmošnjice 27, 8333 Semič 07 306 76 08 031 607 576 lipa@csod.si Irena Brajkovič
Medved Medvedje Brdo 13, 1373 Rovte 01 750 13 99 031 607 577 medved@csod.si Simona Žibert Menart
Murska Sobota Tomšičeva ul. 15, 9000 Murska Sobota msobota@csod.si
Peca Breg 13, 2392 Mežica Pisarna: 02 823 61 84, 031 342 901 peca@csod.si Metka Tajzel
Planica Rateče 167, 4283 Rateče - Planica 04 58 84 571 (zbornica) 051 634 697 (vodja) planica@csod.si, bostjan.gradisar@csod.si Boštjan Gradišar
Planinka Slivniško Pohorje 39, 2208 Pohorje 02 603 24 21 031 607 578 planinka@csod.si Aleksandra Janc
Radenci Gor. Radenci 1a, 8342 Stari trg ob Kolpi 01 894 38 20, 01 894 38 031 684 805 radenci@csod.si Miro Košir
Rak Rakov Škocjan 2, p.p. 63, 1380 Cerknica 01 709 34 61 031 607 579 rak@csod.si Dejan Putrle
Soča Dijaška ulica 14, 5220 Tolmin 05 380 19 00 031 607 580 soca@csod.si Tomaž Kragelj
Škorpijon Veliki Boč 31a, 2353 Sv. Duh na Ostrem Vrhu 02 656 58 31 031 607 581 skorpijon@csod.si Mirjana Jesenek Mori
Štrk Spuhlja 34a, 2250 Ptuj 02 778 50 41 031 607 582 strk@csod.si, aleksej.kuzmin@csod.si Aleksej Kuzmin
Trilobit Javorniški Rovt 25, 4270 Jesenice 04 580 67 56 031 607 583 (vodja doma trilobit@csod.si Tomaž Petek (vodja)
Vojsko Vojsko 21, 5280 Idrija 08 205 30 90 031 607 584 vojsko@csod.si Meta Vončina Gnezda